İstanbul ulaşım - Dolmuş Saatleri izmir dolmuş saatleri

İstanbul ulaşım

İstanbul şehir içi ulaşım rehberine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul ulaşım metro, belediye otobüsü, sarı minibüs, dolmuş ve tramvay gibi çeşitli ulaşım araçları ile sağlanmaktadır. İstanbul nüfusunun yoğunluğu sebebi ile ulaşım oldukça zor durumdadır. Çoğu İstanbul’lu kendi araçları olmasına karşın toplu taşıma araçlarını tercih etmektedir. Bunun sebebi trafik yoğunluğu ve bu yoğunlukta gerek işe gerek faklı yerlere ulaşımların çok zor olmasıdır.

İstanbul Metro ulaşımı

İstanbul Metro ulaşımı en hızlı ulaşımlardan biridir. Trafiğe takılmadan raylı sistem ile isteğiniz yere çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. İstanbul halkının temelde bu ulaşım aracını tercih etmesinin ana sebebi budur. İstanbul metro güzergahları ve metro saatleri aşağıdaki gibidir. Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü dolmussaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

| İstanbul Dolmuş Saatleri | Minik Atlas | Life Quotes |