İstanbul Dolmuş Saatleri

İstanbul dolmuş saatleri sitemiz üzerinden takip edilmektedir. İstanbul’da güncel sarı dolmuş, tramvay, metro, vapur ve belediye otobüs saatleri  anlık olarak sitemiz üzerinde güncellenmektedir. Sitemizde ayrıca dolmuş saatlerini ve güzergahlarını görebilme sanşınız mevcuttur. İstanbul dolmuş saatleri aşağıdaki gibidir. Bütün hatlar bulunmaktadır. İstanbul’da pandemi sebebi ile dolmuş ve minibüs saatlerinde değişiklikler olabiliyor.

İstanbul dolmuş ve minibüslerin güncel tüm listesini web sayfamızda güncellemeye çalışıyoruz. Ulaşım saatleri ile alakalı gelişmeler ve değişimler için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Dolmuş Saatleri

İstanbul dolmuş saatleri sabah saat 06:00’da başlayıp gece saat 00:00’a kadar devam etmektedir. İstanbul trafiğinden dolayı dolmuş saatlerinde değişiklik olabilir. Dolmuş saatleri normal koşullar altında 15 dakika’da bir kalkmaktadır. Ancak trafik durumuna göre dolmuş saatlerinde değişiklik gösterebilir. Resmi tatil, bayram tatili ve özel günlerde dolmuş saatleri daha sıklaştırılmaktadır.

Dolmuş saatleri üzerindeki değişiklikleri sayfamız üzerindeki iletişim bölümünden bize bildirebilirsiniz. Bildirdiğiniz saatler kontrol edilip sitemiz üzerinden güncellemesi gerçekleştirilecektir.

Yazın gelmesiyle birlikte İstanbul’daki kalabalık ve trafikte yaşanan sıkışıklık içinde zor dönemlerden geçiliyor. Bunun için olabildiğince toplu taşımalarda temizliğe önem verilmelidir. Pandemi sürecinde bu durum daha da önem kazanmaktadır.

Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.