Çay ulaşım - Dolmuş Saatleri izmir dolmuş saatleri

Çay ulaşım

Afyon ulaşım için afyonkart uygulaması başlamıştır. Afyonkart’ın en önemli ayrıcalıkların biride 45 dk içerisinde ücretsiz olarak aktarma yapabilme imkanı sağlamasıdır. Afyon’da sadece şehiriçi ulaşım değil şehir dışındaki yerlerede otobüs ve minibüs ile ulaşmak mümkündür. Afyon için ulaşım ağında 362 minibüs ve 96 adet otobüs bulunmaktadır. Kent otogarından şehir merkezine 3 adet gece servisi yapılmaktadır.
ANS kampüsü 00:00’dan 07:00’a kadar
Şehir merkezi 00:00’dan 07:00’a kadar
Adliye 00:00’dan 07:00’a kadar.
Afyon’da ulaşım son zamanlarda gelişme göstermektedir. 13 adet hat bulunmaktadır. Bu hatların hafta sonu ve hafta içi tüm saatlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hatların hepsinin güzergahları Afyon belediyesi tarafından pdf olarak paylaşılmıştır. Mobil kullanıcılarımıza yönelik güzergahlar pdf indirmeye gerek kalmadan tüm hatlar için tanımlanmıştır. Ulaşım için yapılan yenilikler olursa sayfamızda güncellemesi olacaktır. Eğer güncel görmediğiniz ve güzergahında değişiklik olan hatlar mevcutsa tarafımıza iletişim sayfamızdan paylaşabilirsiniz. Sitemiz sizin emeğiniz ve bizim çalışmalarımız ile devamlı güncel tutulmaktadır.

Afyon Çay için hareket saatleri

hafta içi
00:00-23:59
hafta sonu
00:00-23:59

Afyon Çay ulaşım rehberi için tarafımıza iletişim sayfası üzerinden bilgilendirme yapabilirsiniz. Afyon Çay ulaşım için belediye otobüsleri saat 06:00’da başlamaktadır. Otobüsler 15 dk da bir kalkmaktadır. Ancak trafik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Saat 00:00’da otobüsler son seferlerini yapmaktadır.

Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü dolmussaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

| İstanbul Dolmuş Saatleri | Minik Atlas | Life Quotes |