Ankara dolmuş saatleri - Dolmuş Saatleri izmir dolmuş saatleri

Ankara dolmuş saatleri

Ankara dolmuş saatleri

Ankara dolmuş saatleri sitemiz üzerinden paylaşılacaktır. Ankara’da şehir içi ulaşımı 4 adet sistemle çalışmaktadır. Web sitemizde Anakara dolmuş saatleri güncellenmiştir. Güncellenen dolmuş saatlerini aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Ankara ulaşım araçları

Otobüs (EGO – ÖHA – ÖTA), Raylı, Dolmuş, Taksi olarak hizmet vermektedir. Bu ulaşım araçlarının durakları ve güzergahları için aşağıda detaylı olarak bilgi verilmiştir.

Otobüs sistemleri 46 adet hareket noktası mevcuttur. Ego, Öho ve Öta nın 8072 adet durağı mevcuttur ve 494 adet güzergahı bulunmaktadır.

Raylı sistemleri 51 adet istasyonu bulunmaktadır.

Dolmuş sistemleri 201 adet dolmuş güzergahı ve 70 adet ana durağı bulunmaktadır.

Taksi sistemleri 619 adet taksi durağı bulunmaktadır.

Ankara’da ulaşım bu toplu ulaşım araçlarının dışında kendi aracınız ile gerçekleştirilebilir. Ankara yolları bakımından oldukça gelişmiştir. İstediğiniz yere ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur.  Bu yollar hem taksi ulaşımını kolaylaştırmakta hemde Ankara dışından gelen misafirler için kolaylık sağlamaktadır.

  • Ankara dolmuş saatleri

  • Ankara için şehir içi ulaşım saatlerinin gücel bilgileri sayfamızca takip edilmektedir. Saat üzerindeki değişiklikler sitemizde paylaşılıp anlık olarak kontrol edilmekte. Dolmuş saatlerindeki değişiklikler gün içerisinde trafik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ankara Dolmuş Hatları ve Saatleri aşağıdaki gibidir.

Saatler için yapılan değişiklikleri tarafımıza iletişim sayfamız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Ankara dolmuş saatlerinde pandemiden dolayı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden web sitemiz sorumlu değildir.

Ankara dolmuş hatlarının saatleri yılda 1 kez güncellenmektedir. Güncellenen dolmuş saatlerini bize iletişim sayfamız üzerinden veya yazıya yorum olarak bilgi verebilirsiniz.

Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü dolmussaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

| İstanbul Dolmuş Saatleri | Minik Atlas | Life Quotes |