Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dolmuş Saatleri

Güncel dolmuş saatleri ve güzergahları

Home / Genel / Ankara dolmuş saatleri

Ankara dolmuş saatleri

/
/
/
1218 Views

Ankara dolmuş saatleri sitemiz üzerinden paylaşılacaktır. Ankara’da şehir içi ulaşımı 4 adet sistemle çalışmaktadır.

Ankara ulaşım araçları

Otobüs (EGO – ÖHA – ÖTA), Raylı, Dolmuş, Taksi olarak hizmet vermektedir. Bu ulaşım araçlarının durakları ve güzergahları için aşağıda detaylı olarak bilgi verilmiştir.

Otobüs sistemleri 46 adet hareket noktası mevcuttur. Ego, Öho ve Öta nın 8072 adet durağı mevcuttur ve 494 adet güzergahı bulunmaktadır.

Raylı sistemleri 51 adet istasyonu bulunmaktadır.

Dolmuş sistemleri 201 adet dolmuş güzergahı ve 70 adet ana durağı bulunmaktadır.

Taksi sistemleri 619 adet taksi durağı bulunmaktadır.

Ankara’da ulaşım bu toplu ulaşım araçlarının dışında kendi aracınız ile gerçekleştirilebilir. Ankara yolları bakımından oldukça gelişmiştir. İstediğiniz yere ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur.  Bu yollar hem taksi ulaşımını kolaylaştırmakta hemde Ankara dışından gelen misafirler için kolaylık sağlamaktadır.

  • Ankara dolmuş saatleri

  • Ankara için şehir içi ulaşım saatlerinin gücel bilgileri sayfamızca takip edilmektedir. Saat üzerindeki değişiklikler sitemizde paylaşılıp anlık olarak kontrol edilmekte. Dolmuş saatlerindeki değişiklikler gün içerisinde trafik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ankara Dolmuş Hatları ve Saatleri aşağıdaki gibidir.

Saatler için yapılan değişiklikleri tarafımıza iletişim sayfamız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bizi takip edin
error
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Buffer
  • stumbleupon
  • Reddit
This div height required for enabling the sticky sidebar