Ağrı ulaşım - Dolmuş Saatleri izmir dolmuş saatleri

Ağrı ulaşım

Ağrı Ulaşım belediye otobüsleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Beyaz olan hatlar sadece belediye otobüsü olarak yolcu taşımaktadır. Otobüs saatleri sabah saat 06:30 da başlayıp 23:00′da bitmektedir. Belediye otobüslerine biniş için Kentkart uygulaması mevcuttur.  Ağrıda otobüsler renklendirilerek ulaşım yerleri ve güzergahları belirlenmiştir. 3 adet hat bulunmaktadır. Bunlar Mavi-Beyaz, Turuncu-Beyaz ve Kırmızı-Beyaz‘dır. Bu belediye otobüslerinin dışında Dolmuş hatlarıda ulaşıma destek vermektedir. Dolmuş hatları genel olarak şehir içi ulaşımda kullanılmaktadır.

Ağrı Havalimanına giden beyaz hatların günde adet seferi bulunmaktadır.

Ağrı için ulaşımda köklü değişikliklere gidilmektedir. Mayıs ayında 33 adetlik otobüs siparişinin 11 tanesi ulaşmıştır. Bu belediye otobüsleri engelli yolcuların ulaşımını kolaylaştıran SULTAN MAXI araçlarıdır.

Ağrı ulaşımı için güncellenen bilgiler sitemiz üzerinden yayınlanacaktır. Yeni yapılan değişiklikleri tarafımıza bildirmeniz durumunda gerçekliği kontrol edilip sitemiz güncellenecektir. İletişim sayfamız üzerinden bizi bilgilendirebilirsiniz.

Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü dolmussaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

| İstanbul Dolmuş Saatleri | Minik Atlas | Life Quotes |