Afyon ulaşım

 

Afyon ulaşım için afyonkart uygulaması başlamıştır. Afyonkart’ın en önemli ayrıcalıkların biride 45 dk içerisinde ücretsiz olarak aktarma yapabilme imkanı sağlamasıdır. Afyon’da sadece şehiriçi ulaşım değil şehir dışındaki yerlerede otobüs ve minibüs ile ulaşmak mümkündür. Afyon için ulaşım ağında 362 minibüs ve 96 adet otobüs bulunmaktadır. Kent otogarından şehir merkezine 3 adet gece servisi yapılmaktadır. Normal şartlarda şehir içi ulaşım 06:30’da başlayıp gece 00:00’a kadar devam etmekteydi. Yeni dönem ile beraber gece ulaşım için aşağıdaki üç ulaşım hatta saat sabah 07:00’ye kadar devam ettirilmiştir.

ANS kampüsü 00:00’dan 07:00’a kadar
Şehir merkezi 00:00’dan 07:00’a kadar
Adliye 00:00’dan 07:00’a kadar.

Afyon ulaşım için yapılan tüm yenilikler ve saat değişiklikleri sayfamız üzerinden güncellenecektir. Yapılan değişiklikler için tarafımıza iletişim sayfamız üzerinden ulaşıp bizi bilgilendirebilirsiniz.

Afyon ulaşımı için tüm bilgilendirmeler ve otobüs saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. 1 nolu hattan 13 nolu hatta kadar tüm ulaşım saatleri web sitemiz üzerinde yayınlanmıştır. Bilgiler güncel tutulmaktadır. Ulaşım saatlerindeki değişiklikler trafik ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir.