İstanbul Dolmuş Saatleri - Dolmuş Saatleri

İstanbul Dolmuş Saatleri

İstanbul dolmuş saatleri sitemiz üzerinden takip edilmektedir. İstanbul’da güncel sarı dolmuş, tramvay, metro, vapur ve belediye otobüs saatleri  anlık olarak sitemiz üzerinde güncellenmektedir. Sitemizde ayrıca dolmuş saatlerini ve güzergahlarını görebilme sanşınız mevcuttur. İstanbul dolmuş saatleri aşağıdaki gibidir. Bütün hatlar bulunmaktadır.

İstanbul Dolmuş Saatleri

İstanbul dolmuş saatleri sabah saat 06:00’da başlayıp gece saat 00:00’a kadar devam etmektedir. İstanbul trafiğinden dolayı dolmuş saatlerinde değişiklik olabilir. Dolmuş saatleri normal koşullar altında 15 dakika’da bir kalkmaktadır. Ancak trafik durumuna göre dolmuş saatlerinde değişiklik gösterebilir. Resmi tatil, bayram tatili ve özel günlerde dolmuş saatleri daha sıklaştırılmaktadır.

Dolmuş saatleri üzerindeki değişiklikleri sayfamız üzerindeki iletişim bölümünden bize bildirebilirsiniz. Bildirdiğiniz saatler kontrol edilip sitemiz üzerinden güncellemesi gerçekleştirilecektir.

Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Bizi takip edin
error
Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü dolmussaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

| İstanbul Dolmuş Saatleri |